PLATBA A DODÁVKA

Doručení a osobní odběr

Osobní odběr:

Pro osobní odběr objednaného zboží je možné využít následující adresu:

Hotel Chateau Kotěra

Komenského 40

281 41 Rathoř

O možnosti vyzvednutí zboží vás budeme informovat sms zprávou nebo e-mailem (pokud nevyčkáte informace o možnosti vyzvednutí vámi objednaného zboží, riskujete, že zboží nebude připraveno).
Zboží je pro vás uloženo po dobu 5 dnů ode dne, kdy vás budeme informovat, že si je můžete vyzvednout. Při osobním vyzvednutí lze platit hotově i kartou.

Doručení balíku:
řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den hmotnost balíku je omezena do 20 kg v určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin (seznam lokalit naleznete na http://www.ppl.cz/vecerni_doruceni.asp) v případě zájmu o večerní doručení to prosím uveďte do poznámky při objednávání zboží zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí přepravcem cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic) v okamžiku expedice zboží bude číslo balíku Vaší zásilky zapsáno do kolonky komentář zákazníka ve Vaší objednávce, která je Vám kdykoliv k dispozici na našich stránkách.


Převzetí a reklamace:
při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.
Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Cena dopravy:
Cena poštovného s dobírkou při nákupu zboží do 2000 Kč činí 150 Kč.
Cena poštovného s platbou bankovním, či platební kartou převodem při nákupu zboží do 2000 Kč činí 110 Kč.
Doprava při nákupu zboží nad 2000 Kč a platbou bankovním převodem nebo online kartou je ZDARMA.
Doprava při nákupu zboží nad 2000 Kč a platbou na dobírku je ZDARMA, dobírka je však zpoplatněna částkou 40 Kč.

Platba


Zboží můžete v současné době zaplatit těmito způsoby:
Kartou online
Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online na našem e-shopu.
Postup při platbě kartou online:

Po vložení zboží do nákupního košíku vyplňte náležité kontaktní údaje a vyberte volbu „Platba kartou“, stiskněte „Objednat“.
Následuje rekapitulace objednávky, po řádné kontrole stiskněte „Objednat“.
Ve stejném okně se Vám po odeslání objednávky zobrazí informace pro úhradu objednávky.
Vyberte z možností podporovaných platebních karet (Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard) a pokračujte stisknutím „Objednat“
Budete automaticky přesměrováni na platební terminál kde vyplníte číslo Vaší karty a její podrobnosti.
V případě úspěšného provedení platby Vám dorazí informační e-mail z terminálu, e-mail o potvrzení zaplacení objednávky a informační SMS.


Využitím platební metody PayPal

Převodem na náš bankovní účet

Jakmile bude ověřena dostupnost objednaného zboží, zašleme vám veškeré podklady pro platbu převodem na účet. Bezprostředně po připsání peněžních prostředků na náš bankovní účet Vám objednané zboží odešleme.

Dobírkou

Pokud nechcete za zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je pro Vás dobírka nejvhodnějším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti poštovnímu doručovateli, nebo kurýrovi smluvní dopravní společnosti. Tuto platbu je možné použít pouze pro zboží zasílané v rámci ČR a je u všech objednávek vždy spoplatněna částkou 40,-Kč.

Hotovostní platbou či platbou kreditní kartou při osobním vyzvednutí na prodejně.